pvp
clear Üye Ol!
logo m2 Duyuru: Sitemiz Tekrar Açılmıştır !
header end
reklam reklam reklam reklam reklam reklam
clear
reklam
Metin2 Karakterler
Bu konu başlığımızda oynadığınız ve yeni başlıyacak arkadaşlar için metin2 karakterlerden bahsetmeye çalışacağız. Oyunu oynayanlar genelde bilirler hangi karakterin ne görev üstlendiğini fakat oyun ile yeni tanışmak isteyen arkadaşlar var onlar için bilgi vermeye çalışacağım.
 
Metin2 ‘de öncelikle seçemileceğimiz 4 ana karakterden oluşmaktadır. Bu sınıflar: Savaşçı ninja, sura ve şamandır.
 
Savaşçı: karakteri ağır olan zıhı ile savaşın ön safhalarında bulunur. Güçlü fiziği ve zihinsel güçleriyle farklılık yaratmya çalışırlar. Öğrendikleri yetenklere göre yavaş ama çift el ağır silah kullanma özellikleri sayesinde rakiplerine ağır hasar verirler veya kılıç kalkan kullanarak yeteneklerini hız ve çevikliğiyle birleştirip rakiplerini anlık ve ani saldırılar yaparlar.
 
Ninja: Yetenekleri gölgelerde ki sırlarla gizlidir. Rakiplerini gizli suikast tekniklerini kullanarak yok eden karakterlerdir. Hızlı ve çeviktirler. Bu sebepten dolayı hafif zırhlar giyerler. Geliştirdiği yetneklere göre hançer,yay veya kılıç kullanabilirler. Hem yakın hemde uzak saldırıları ile bu karakterler tam bir ölüm makinasıdır. Buda knight online ‘deki asas karakteri ile aynıdır. Asas karakteri ok kullanıp uzak saldırılarda yapar çeşitli bıçaklar kullanarakda yakın saldırılar yapar.
 
Şaman: Güçlerini isimlerini tamamiyle zihinsel işlevlerinin yüksek seviyede olmasından alırlar. Kullandıkları büyü gücünü rakiplerine saldırı, diğer ekip arkadaşlarına yardım şeklinde kullanabilirler. Arkadaşının eksilen gücünü tazeleyebilirler veya rakiblerinin zırh kuvvetlerini azaltabilirler. Önceki konularımızda yayınladığımız knight online ‘deki priest karakteri gibidir. Bir nevi heal yapar büyüleri ile.
 
Sura: Güçlerini kara büyülerden, gölgelerde dolaşan karanlık fısıltılardan alırlar. Rakiplerini, yanlarına yaklaşmadan bile kara büyü ile yok edebilecek güçlere sahiptirler. Sadece kılıç kullanabilirler ancak oyunda ki en güçlü becerilere sahiptirler. Metin2′ de hangi karakteri seçip oyunu oynayacağınız sizin stratejilerinie kalmıştır. Size en uygun karakteri seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
 
Metin2 pvp serverler de ve metin2 pvp de önereceğimiz karakter şaman veya suradır siz gönlünüze göre karakterinizi seçin.
Pvp Serverler
pvp serverler Copyright © 2012-2013 pvpserverlerr.com